Πα03292024

Last update01:48:19 PM

English
anastasia apartments
Back Βρίσκεστε εδώ: Home Τα νεα Αθλητικά 'Βροχή' τα γκολ στο φιλικό αγώνα Γλώσσα - Λουτράκι (Photo - Video)

'Βροχή' τα γκολ στο φιλικό αγώνα Γλώσσα - Λουτράκι (Photo - Video)

Συγκλονιστικό ντέρπμι εξελίχθηκε ο φιλικός ποδοσφαιρικός αγώνας Γλώσσας - Λουτρακίου, που πραγματοποιήθηκε σήμερα στις 3μμ στο γήπεδο 5χ5 της Γλώσσας.
Το 1ο ημίχρονο ανήκε εξ ολοκλήρου στην ομάδα της Γλώσσας η οποία μπήκε πολύ δυνατά στο ματς από το 1ο λεπτό. Οι ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια με τη Γλώσσα να προηγείται 7-1.

Στο β' ημίχρονο η ομάδα του Λουτρακίου δημιούργησε αρκετές φάσεις και ενώ έφτασε να είναι πίσω στο σκορ με 7-2,
έκανε την ανατροπή με MVP τον Γιάννη Μπάλλα ο οποίος σκόραρε 5 φορές στην αντίπαλη εστία. Ο φιλικός αγώνας έληξε 8-8, με τις 2 ομάδες να χειροκροτούνται από το φίλαθλο κοινό.